O násTvorba WWW stránek, e-shopů, webdesign, SEO optimalizace, redakční systém - OMEGA WEB Czech Hradec Králové


Pokud hledáte specialistu v oblastech webdesign, tvorba www stránek, e-shopů, tvorba aplikací a SEO optimalizace, jste na správné adrese. Komplexní služby v oblasti webových stránek poskytujeme od roku 1998. Naše služby poskytujeme klientům z celé ČR. Každá webová prezentace od nás dostává web certifikát, který vám zaručuje kvalitní zpracování www stránek podle všeobecně uznávaných standardů.
Naše motto „ Našim cílem není kvantita ale kvalita.“ vyjadřuje věnovat se každému klientovi individuálně a nabídnout mu komplexní a kvalitní služby OMEGA Czech a tím si budou trvale realizovat svou konkurenční výhodu a dlouhodobě dosahovat vedoucího postavení na jednotlivých trzích.


Webdesign a tvorba internetových stránek od A do Z – proč si vybrat právě nás?


Nabízíme kvalitní služby za příznivé ceny. U nás nebudete po dokončení zakázky navíc platit žádný paušál tvůrcům internetových stránek. Pokud nemáte žádné www stránky, zpracujeme pro vás nejprve dva grafické návrhy. Neděláme ovšem jen webdesign – z navržených návrhů si vyberete ten, který se vám bude nejvíce líbit - a ten dále rozpracujeme. Uděláme pro vás www stránky přesně dle vašich představ – stačí, když nám řeknete, co má být jejich cílem a navrhneme to nejoptimálnější řešení. Nabízíme tvorbu internetových stránek s redakčním systémem, díky kterému si budete moci dělat následné úpravy textu sami, i tvorbu internetových stránek bez redakčního systému – tzv. statické stránky.
Díky stále novým projektům neustále získáváme nové znalosti a zkušenosti, které dále aplikujeme u našich klientů z řad živnostníků, malým a středním firem, ale i nadnárodních korporací.

V čem jsme jiní?

  • Baví nás kreativita - kombinujeme potenciál IT a marektingu.
  • Komplexně pokrýváme Vaše potřeby - dodáváme internetová řešení "od A po Z".
  • Jsme tým - máme odpovídající know-how i zkušenosti.
  • Neustále inovujeme - zohledňujeme aktuální trendy a jich vhodně využíváme.
  • Sázíme na jednoduchost - funkční jednoduchá řešení jsou u nás levnější.
  • Práci máme rádi - jednoduše odvádíme maximum.

Máte nějaké dotazy?


Využijte našeho kontaktního formuláře pro spojení s námi.